WWE-Smackdown RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Chris Benoit Ringe Gelir

3 posters

Chris Benoit Ringe Gelir Empty Chris Benoit Ringe Gelir

Mesaj tarafından Chris Benoit Perş. Tem. 08, 2010 5:47 pm

Çalar ve ringe Chris Benoit gelir. Belinde Chris Benoit Ringe Gelir WWFIC vardır ve ringe gelip köşeye çıkarak kemeri kaldırır işte şampiyon burda diye bağırır. Eline bir Chris Benoit Ringe Gelir Philips-sbc-md110-mikrofon alır ve hey siz izleyiciler işte intercontinental champiyonunuz der ve kemeri kaldırır seyirciler tezağrat yapar ve alkışlarlar . Pekala bu kemeri aldım vede bunu hak ederek aldım . Şimdiki amacım ise orda duraklar ve seyirciler merak eder şöyle bir bakınır ve WWE championship diye bağırır seyirciler bir anda coşar ardından merak etmeyin o kemeri alıcağım ve o kemeri almak için ne gerekirse yapacağım der ve kemerini bir kez daha kaldırır. Ardından ha şu RVD ye gelince. Kendisi benim dostumdur ama kemer için güreş hayatım için onuda yenmek zorunda kaldım ona CrossFace bağladığımda çektiği acıdan bırakmak gelmişti içime ama sizler için 5 saniye daha tuttum ve submission geldi. Şimdi sizlere WWE championship'ide alarak nasıl bir güreşçi olduğumu göstereceğim der ve kemerini kaldırır o anda seyirciler alkışlar

En son Chris Benoit tarafından Cuma Tem. 09, 2010 10:25 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Hayran Sayısı : 25632
Yararlılık : 4

Chris Benoit Ringe Gelir Empty Geri: Chris Benoit Ringe Gelir

Mesaj tarafından Batista Cuma Tem. 09, 2010 12:18 am

Batista ringe gelir ve wwe championship i asla alamıycaksın der chris benoit e ve kemerini kaldırır
Batista
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye

Hayran Sayısı : 25574
Yararlılık : -13

Mesaj tarafından Chris Benoit Cuma Tem. 09, 2010 10:28 am

Batista Batista Batista o kemeri o maçta haketmiş olarak aldın Chris Jericho'yu yendin sana bu konuda saygım var ve istersen böyle konuşmak yerine maçta görüşelim ne dersin der ( WWE championship için feuda gircem )
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Hayran Sayısı : 25632
Yararlılık : 4

Mesaj tarafından Batista Cuma Tem. 09, 2010 11:22 am

Tamam
Batista
Batista
Yeni Üye
Yeni Üye

Hayran Sayısı : 25574
Yararlılık : -13

Mesaj tarafından Randy Orton Paz Tem. 11, 2010 2:21 pm

Arkadaşlar Yeni Rpg Sitesi açılmıştır GElin oyunlu Maç Söyleyebilirsiniz Karakterler Yeni ' Karakter Dolu Otekinler Boş Kacırmayın

http://wwerpgsmackdown.hareketforum.com/forum.htm
Randy Orton
Randy Orton
Yeni Üye
Yeni Üye

Hayran Sayısı : 25334
Yararlılık : -2

- Similar topics