WWE-Smackdown RPG
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanal B Yayın: 1

2 posters

Kanal B Yayın: 1 Empty Kanal B Yayın: 1

Mesaj tarafından Chris Benoit C.tesi Haz. 05, 2010 11:46 pm

Evet sayın seyirciler bu haftaki programımızın ilk konusu 6 Man Battle Royal.(Undertaker vs Chris Jericho vs Chris Benoit vs Batista vs John Cena vs
Rey Mysterio)

Maçta çekişmeler göze çarpıyor vede maçta ilk Batista eleniyor. Maçta son ikiye John Cena ve Undertaker kalıyor ama bu çekişmeyi bitiren Chokeslam oluyor. Vede maçta dikkat çeken bir diyer önemli olay ise Benoit ve Jericho ' nun pes ettirme çabalarının boşa çıkması.

Jericho vs Boker-T maçında ise Jericho Wals Of Jericho ile maçı kazanıyor.

Benoit vs Steiner maçında ise Benoit pes ettirmeleri yetersiz kalırken Steiner bir FrankSteiner ile maçı kazanıyor.

Undertaker vs Boker-T maçında ise Boker-T yeter bir gecede iki maç kaybedemem deyip Taker ' ında Battle Royalden kalma yorgunluğundan faydalanıp maçı alıyor.

Bubra Ray Dudley vs Batista maçında ise Batista hayvanca saldırıp maçı kazandı diyebiliriz Smile

Dvon Dudley vs John Cena maçında ise Dvon ' un face ' liği olumsuz etkileyen bir davranışı oluyor ve DQ olup maç Cena ' ya gidiyor.

Vede bu haftaki konuğumuz Battle Royal ' li kazanan THE UNDERTAKER . Kendisini buraya davet ediyoruz. ( Gelirsen geldim yaz )

En son Chris Benoit tarafından Paz Haz. 27, 2010 5:51 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Hayran Sayısı : 25632
Yararlılık : 4

Kanal B Yayın: 1 Empty Geri: Kanal B Yayın: 1

Mesaj tarafından Chris Benoit Ptsi Haz. 07, 2010 5:23 pm

Teknik bir arzadan dolyı Undertaker bize ulaşamıyor. Motorunun aküsü bittiği için yolda kalmış vede bu yüzden bu haftalık yayınımızı sonlarndırıyoruz iyi günler dileriz .. ( Adminim Undertaker son günlerde siteye girmiyor onun için böyle yazdım )
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından The Undertaker Cuma Haz. 11, 2010 3:49 pm

Motorun aküsü takıldı ve burdayım.. Kanal B Yayın: 1 Icon_biggrin geldim yani Teşekkürler Benoit..gerçekten çok iyi sunuyorsun programı..
The Undertaker
The Undertaker
Moderatör
 Moderatör

Hayran Sayısı : 25602
Yararlılık : 0

Mesaj tarafından Chris Benoit Cuma Haz. 11, 2010 4:22 pm

Evet teknik arıza tamamlandı vede Undertaker bizimle öncelikle merhabalar gelmiyecekseniz sandık vede sorularımıza geçelim .
6 Man Battle Royal ' li kazanarak iyi başlangıç yaptınız vede şimdiki hedefiniz nedir
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından The Undertaker Cuma Haz. 11, 2010 7:55 pm

Teşekkürler Chris Sanada Merhaba..öncelikle bu sayısız başarılarımdan sadece birtanesi..20 yıl boyunca deadman tüm wwe evreninin korkulu rüyası oldu..Bu 20 yılda kazanılan sayısız başarı ve aldığım milyonlarca ruh...hiçbiri tesadüf değil..Wwe nin üstünde 20 yıldır bnm karanlığım dolaşıyor ve bunu bitirmeye hiçkimsenin gücü yetmez..Ölü adam daha önce yaptığı gibi ruhları toplamaya devam edecek onu durduramazsınız yoksa sonunuz diğerleri gibi olur..Huzur İçinde Yat..!! (Rest İn Peace) Bundan sonrasına gelince Deadman asla pes etmez ve gözü her zaman en yüksekte olmuştur çünkü orası onun tahtıdır..Orası onun ilahi krallığıdır..Şimdi Zaten geçen yıllar hiçbirşeyi değiştirmedi..Hala WWEnin korkulu rüyası ve belasıyım öylede kalacağım..Evet şimdiki isteğim zaten herzaman benim olan World Heavyweight Championship..!!!
The Undertaker
The Undertaker
Moderatör
 Moderatör

Mesaj tarafından Chris Benoit Cuma Haz. 11, 2010 10:35 pm

Peki amacınız World Heavyweight Championship kemeri bu kemer için kendinize rakip gördüğünüz isimler kimler ? Ve de DEAD MAN olarak Wrestlemania seriniz ile ilgili neler söyleyebilirsiniz ?
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından The Undertaker C.tesi Haz. 12, 2010 3:05 pm

Bana rakip olabilecek pek fazla kişi göremiyorum wwe'de ama 1 tane kişi var biri henüz yeni sayılabilecek kariyerine sayısız başarı sığdırabilen ve wwe'nin goldberg'den bu yana gördüğü en büyük spear'cı olan edge..onu özellikle beğeniyorum önü açık bir genç ve başarılı bir güreşçi diyebilirim..yinede ölü adama ne kadar dayanabilecek bunu göreceğiz..çoğu kişi şu anda belki batistayı söylememi bekliyordu ama batista bana rakip değil onu rakibimden saymıyorum..geçmişteki karşılaşmalarımız etkileyiciydi ama batistayı 3-4 kere ezdim ve onun ruhu zaten benim koleksiyonumda..Wrestlemania'yaya gelince serim sürecek göreceksiniz taki ölü adam ebedi uykusu için kendi krallığına,mezarlığına çekilene kadar(emekli olana kadar)..O zamana kadar ise taker'ın karanlığı wwe superstarlarının ve wwe evreninin üstüne çökücek..!!
The Undertaker
The Undertaker
Moderatör
 Moderatör

Mesaj tarafından Chris Benoit Paz Haz. 13, 2010 2:52 pm

Pekala peki kendinizi en iyi gördüğünüz maç türü hangisi ( ladder , submission vb. ) ve herkesin merak ettiği soru olan Tag kurmağı düşünüyormusunuz ?

En son Chris Benoit tarafından Paz Haz. 13, 2010 7:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından The Undertaker Paz Haz. 13, 2010 3:18 pm

Kendimi en iyi gördüğüm maçmı..? bu sorunun cevabının açık olduğunu düşünüyorum tabikide casket match (tabut maçı) bu maç benim stilimin bir yansıması benim intikamımın korkunç parlaması..Bu maç türü dışında hell in a cell'de en iyi olduğum maç türü diyebilirim..Tag team kurmayı ise şimdilik düşünmüyorum..Undertaker yalnız çalışır..Ama kurarsamda büyük ihtimalle kardeşim kane'le brothers of destruction'ı yeniden kurabiliriz..oda şu anda pek mümkün gözükmüyor..
The Undertaker
The Undertaker
Moderatör
 Moderatör

Mesaj tarafından Chris Benoit Paz Haz. 13, 2010 7:04 pm

Pekala bu haftalık sorularımız bitti sizinde son olarak eklemek istediğiniz şeyler varsa alalım
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından The Undertaker Ptsi Haz. 14, 2010 4:29 pm

Evt var son olarak tek birşey söyleyeceğim..Edge bu sana REST İN PEACE..!!
The Undertaker
The Undertaker
Moderatör
 Moderatör

Mesaj tarafından Chris Benoit Ptsi Haz. 14, 2010 4:33 pm

Smile Evet bu hafta ki programımızın sonuna geldik iyi haftalar yeni maçlar oldukça karşınızda olacağız ve yeni konuklarımız olacak ve yakında çok güzel bir yenilik sizleri bekliyor bizi izlemeye devam ediniz. Ve Undertaker katıldığınız için teşekkür ederiz bize hediye olarak bu T-Shirt'ümüzü imzalarmısınız Very Happy

Not:Konu sabitlenebilirmi
Chris Benoit
Chris Benoit
Yeni Üye
Yeni Üye

Mesaj tarafından The Undertaker Ptsi Haz. 14, 2010 4:40 pm

Ben Teşekkür ederim chris..Tabiki imzalarım imzaladım bile.. Kanal B Yayın: 1 Icon_biggrin
The Undertaker
The Undertaker
Moderatör
 Moderatör

- Similar topics